It looks like you're trying to visit our USA store, would you like to go to our UK store?

Teslimat ve Kargo

Teslimata uygun tüm ürünlerimiz 1 iş günü sonra kargo firmasına teslim edilmektedir. Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

 

Teslimat adresinin uzaklığına göre de Yurtiçi Kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır. Eğer kargo firmasına göre mobil bölgede iseniz haftanın belirli günleri teslimat yapılmaktadır.

 

Eğer koli veya paket dışında herhangi bir ezilme, deforme veya açıklık var ise teslim almadan kargo görevlisine bunu bildirmelisiniz. Hasar tespit tutanağı tutularak ürünü teslim almadan tekrar tarafımıza gönderilmesini istemelisiniz.

 

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

 

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından garantisi ile size teslim edilecektir.

 

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.